Pridružite se našem timu

KFK pruža stručne usluge u području dizajna, proizvodnje i montaže fasadnih sustava po mjeri

kfk-building

Konstantno ulaganje u naše zaposlenike te korektan odnos između odjela, samo su neke od naših prednosti u poslovanju. S obzirom na stalno širenje i povećanje opsega proizvodnje imamo stalnu potrebu za novim zaposlenicima i širenjem kadrova.

Tražimo zaposlenike koji su motivirani za rad, učenje, konstantno napredovanje i inovativnost u svakom pogledu. Ono što nudimo je rad na izazovnim projektima širom svijeta kao i suradnju sa vodećim stručnjacima u industriji te multinacionalno okruženje.

Želiš stvarati jedne od najpoznatijih građevina svijeta? Pridruži nam se :)

Skladištar / viličarist (m/ž) ...

Opis posla

Traži se: Skladištar / viličarist (m/ž).

Vaš rad obuhvaća:

– Kontrola dokumentacije
– Poslovi zaprimanja i otpreme robe u skladištu, utovar i istovar kamiona, skladišna manipulacija paletama i paketima
– Postupanje u skladu s postupcima i radnim uputama KFK
– Obavlja druge poslove po nalogu voditelja

Zapošljavamo 1 djelatnika/icu.

Uvjeti

– SSS/VSS
– Radno iskustvo minimalno 1 god
– Poznavanje rada na računalu
– Poželjno znanje rada u ERP-u ili WMS-u
– Prednost položen ispit za upravljanje viličarem
– Znanje engleskog ili njemačkog jezika

Što nudimo

– Mogućnost učenja i napredovanja u jednoj od najmodernijih proizvodnja ALU ostakljenih fasada
– Mogućnost stalnog zaposlenja
– Razvijanje svojih vještina i znanja unutar tvrtke uz stručne suradnike
– Stimulativna primanja i ugodna radna atmosfera

Vrsta zaposlenja: stalno zaposlenje

Tehničar kontrole kvalitete u proizvodnji arhitektonskih stakala (m/ž) ...

Opis posla

Traži se: Tehničar kontrole kvalitete u proizvodnji arhitektonskih stakala (m/ž).

Uvjeti

– VSS/VŠS arhitektonskog, građevinskog ili strojarskog smjera
– Sa ili bez radnog iskustva
– Izvrsno poznavanje rada na računalu (AutoCad, Excel, Word)
– Izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu, prednost poznavanje njemačkog jezika
– Poželjno poznavanje i/ili primjena europskog zakonodavstva i norma vezano za označavanje proizvoda s „CE“ oznakom
– Poželjno iskustvo u provođenju laboratorijskih ispitivanja proizvoda
– Priprema kontrolne dokumentacije
– Vođenje aktivnosti vezane za održanje i unapređenje kvalitete procesa proizvodnje
– Sklonost timskom radu
– Želja za radom, učenjem i napredovanjem
– Vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

– Rad na projektima u cijelom svijetu

Vrsta zaposlenja: Stalno zaposlenje

Djelatnik u staklani (m/ž) ...

Opis posla

Traži se: Djelatnik za rad u staklani (m/ž) – 5 djelatnika.

Uvjeti

– iskustvo rada u staklani min. 3 godine

Potrebne godine iskustva: 3

Što nudimo

-Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos